31 NUMARALI REKLAM ALANI
ASP Müdürü Kaya köyleri ziyaret ett
 İlkönce Akçalı Köyü’nde incelemelerde bulunan Kaya Evde Bakım Hizmetinden faydalanan Güler ailesini ziyaret ederek, yaşlı Abdurrahman Güler’odasında ziyaret edip bir süre sohbet etti.

Aynı ailede engelli evde bakım hizmetinden yararlanan diğer aile bireyleriyle görüşen Kaya, daha sonra Doğanyurt köyünde bir vatandaşın taziye ziyaretinde bulundu.

Daha sonra yaşları yaklaşık yüz yaşına gelmiş olan ve Evde Bakım Hizmetinde yararlanan Mehmet Yıldırım ve Hasan Yıldırım adlı vatandaşlarla bir araya gelen Müdür Salih Kaya, her iki tarihi çınardan uzun uzun sohbet etti.

Daha sonra Işıklar köyüne geçen Kaya buradaki Evde Bakım alan ailelerle bir araya geldi. Köy Muhtarı Fazıl Yılmaz ile destekler hakkında vatandaşların memnuniyetleri dilek ve istekleri ile ilgili bilgi alış verişinde bulundu.

Akçalı Köyü Yeniyol Mezrasında da ziyaretlerde bulunan Müdür Kaya, Şırnak ilinde şehit olan Er Ramazan Avcı’nın ailesi bir süre sohbet etti.

Kaya şehit ailesine Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı sayın Fatma Betül Sayan Kaya ve sayın Hakkari Valisi Cüneyit Orhan Toprak’ın selamlarını iletti.

Şehit ailesi ve diğer aileler ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Bakan Fatma Betül Sayan Kaya ve sayın Hakkari Valisi Cüneyit Orhan Koprak’ın kendilerini unutmadıkları için devletin kendilerine sundukları bu yararlı hizmetlerinden dolayı İl Müdürümüz aracığıyla kendilerine teşekkür ettiler.

Demirtaş köyünde de ziyaretlerde buluna Müdür Kaya ve beraberindekiler burada vatandaşlarla birlikte iftarını açtı.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Pamukkale Değil Başkale
Van'ın Başkale ilçesinde bulunan ve Pamukkale'yi andıran görüntüsüyle yerli ve yabancı turistlerin uğrak...

Haberi Oku