31 NUMARALI REKLAM ALANI
Van Ticaret Borsasından örnek davranış
 Van Ticaret Borsası, her yıl olduğu gibi bu yıl da geleneksel hale getirmiş olduğu eğitim desteği devam ediyor.  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve VANTB öz kaynak desteği ile hazırlanan kırtasiye paketleri öğrencilere ulaştırılarak eğitimlerine katkıda bulunuldu.

 Hakkari Merkeze bağlı Şehit Yarbay Mesut Kuru ve Sarıtaş Köyü Yusuf Kızılbuğa İlkokulu ve Ortaokullarında dağıtılan kırtasiye malzemeleri öğrencileri mutlu etti.

Geleceğin teminatı olan çocuklara her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ve malzemelerin dağıtımında vesile olan VANTB Başkan Yardımcısı Gıyasettin Kundakçı , yalnız eğitim camiasında değil, ilimizin ve bölgemizin yararına olacak her projede yer almayı ve yardımcı olmayı sürdüreceklerini söyledi.

Başkan Kundakçı,”Bu vesile ile bir Hakkarili olarak, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’na ve Borsa başkanım Sayın Nayif Süer'e sosyal sorumluluk projelerine gösterdikleri hassasiyet ve katkılarından dolayı şükranlarımı sunuyorum” dedi. Hakkarihabertv.com

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Pamukkale Değil Başkale
Van'ın Başkale ilçesinde bulunan ve Pamukkale'yi andıran görüntüsüyle yerli ve yabancı turistlerin uğrak...

Haberi Oku