31 NUMARALI REKLAM ALANI
Yüksekova'da Ak Parti Başkan Adayı Teoman Zeydan'a ilgi
METİN TEK - YÜKSEKOVA GÜNCEL

Aday adayı olmadığı halde Hakkari 'nin Yüksekova ilçesi Belediye Başkan Adaylığının Genel Merkez tarafından Teoman Zeydan'a tevdi edilmesi ilçenin her heyecana sebep oldu.


Aday gösterildikten sonra ilk uçakla ilçeye ulaşan Zeydan büyük bir kalabalık tarafından karşılandı. Hız kesmeden parti binasına geçen ve seçim koordinasyon merkezinde yaptığı çalışmalarla genç ,dinamik gönüllülerin ve teşkilat üyelerinin yürüteceği seçim faaliyetleri hakkında değerlendirme yapan Zeydan,yoğun mesaisine vatandaşların tebriklerini kabul ederek devam etti.


Hakkari'de yapılan aday tanıtım toplantısına  katılan Zeydan adeta gövde gösterisi yaptı. Aday tanıtımında ismi okunduktan sonra yasanan coşku ve heyecan seçimlerde ki iddiasını ortaya koymuş oldu.


Hakkari kapalı spor salonunda yapılan aday tanıtım toplantısına AK Parti MKYK üyesi Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu Hakkari Milletvekili Husret Dinç aynı zamanda il ilçe ve beldelerden çok sayıda vatandaş katıldı.


Genel Merkez tarafından aday gösterilmesinin ardından seçim çalışmalarına güçlü başlayan Zeydan yerel ve ulusal basına kısa bir açıklamada bulundu.‘Allah’ın izniyle Yüksekova’mız Belediye başkanımız Teoman Zeydanla Yükselecek’

Yüksekova’da Tanımış büyük Ailelerden biri olan Zeydan Ailesinden Teoman Zeydanın ziyaret yapan vatandaş; Bugün sanki Yüksekova’ya yeni güneş doğdu, Yeni umutlar yeşerdi, yıllardır beklediğimiz anları yaşıyoruz. Allah’ın izniyle var gücümüzle Teoman Zeydan’ın yanında olacaz çünkü yıllardır beklediğimiz umut doğdu Halkın beklediği adam geldi buna çok sevinçliyiz.Yüksekova Allah’ın izniyle Ak parti başkanımız Teoman Zeydan’la Yükselecek. Yıllardır Yüksekova’nın çaresi olacak dediğimiz Hizmet adamı şuan yanı başımızda inşallah Teoman zeydan’ı belediyemize başkan yapıp ilçemizi tüm hizmetlere kavuşturacaktır. Yüksekova’nın umuduna sahip çıkma vakti geldi. Dediler.


‘Yüksekova’ya Ak Parti’nin 2023 Vizyonuyla çok şey katacağız’

Ak Parti Belediye başkan adayı Teoman Zeydan, YÜKSEKOVA GÜNCEL HABER'E yaptığı açıklama'da; Bu hafta sayın Cumhurbaşkanımızın, Partimizin emriyle talimatlarıyla Yüksekova’ya aday gösterildim. Cuma günü Hakkari’ye, Yüksekova’ya gelip, Hakkari’de Cumartesi günü aday tanıtım toplantısına katıldık. Bu iki günlük süreçte Yüksekova’da çok olumlu pozitif bir geri dönüşler aldık.Allah nasip ederse, önce Allah’ın, sonra vatandaşlarımızın, Yüksekova’mızın değerli seçmenlerinde desteğini alarak belediye başkanı olacağına inanıyorum. Allah’ın izniyle Ak parti’nin 2023 vizyonuyla Yüksekova’ya çok şey katacağına olan inancımla birlikte burada bugün yola çıkmışız Allah bizi utandırmasın, bütün aday arkadaşlarıma başarılar diliyorum, Diyen Zeydan koşumasını şöyle sürdürdü.Zeydan; Altını çizerek söylemek istiyorum ki ben tüm Yüksekova'nın adayıyım.Her kesime her mahalleye her sokağa ulaşacak belediye hizmetleri için burdayım.Yüksekova'nın yeniden dirilişi için atılabilecek her adımı atacağımızın herkesçe bilinmesini istiyorum.Hem memlekete hem de Yüksekova'ya hayırlara vesile olacak bir seçim olması en büyük duam ve beklentimdir'' İfadelerini Kullandı.


İlçeye yapmış olduğu yüksek katma değerli yatırımlarıyla gündemde olan Zeydan ekonomik açıdan gelişmeyi benimsemiş bir politika izleyeceklerini aktardı.Zeydanın adaylığı için Tebrik ziyaretleri devam ediyor.


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kaymakam Kendüzler'den Spor Kulübünü Ziyaret...
Hakkari'nin Yüksekova Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ramazan Kendüzler, Yüksekova Belediyespor kulübünü...

Haberi Oku