31 NUMARALI REKLAM ALANI
Yüksekova'da ''Bir Seccade de sen ser'' kampanyası
METİN TEK  - YÜKSEKOVA GÜNCEL

Yüksekova ilçesi'nin Müftülüğü tarafından, 15 cami için toplam 5000 metrekarelik halı serilmesi için bir Seccade bedeli 100 tl olan ''Bir Seccade de sen ser'' kampanyası düzenlendi.

İlçenin yeni yapılan Camilerin ihtiyacı olan Halılara bir an kavuşmaları için, bu kampanyada emeği çok olan İlçe Müftüsü Şakir Şahin bölge geneli kampanyaya katkıda bulunmak için devette bulundu.

Bu kampanyada emeği çok olan Yüksekova Müftüsü şakir şahin davette bulunarak şunları aktardı;Kampanyamızın adı ''Bir Seccade de sen ser'' Kampanyada amacımız Yüksekova olaylarında zarar gören gerekse yeni yapılan Camilerimizin ihtiyacı olan halılara bir an önce kavuşmasını temin etmektir, kampanyamızla Yüksekovanin yanı sıra ulaşabildiğimiz daha geniş kitleye ulaşıp hizli bir sonuc elde etmeyi arzuluyoruz diyen Müftü Şakir Şahin konuşmasını şöyle tamamladı.

Müftü Şahin;Kampanyamızla 15 camide toplam 5000 metrekarelik hali serilmis olacaktir.Tüm Yüksekova halkını ve hayır sahiplerini kampanyamızı desteklemeye ve katkıda bulunmaya davet ediyor ilgi ve alakalarıdan dolayı teşekkür ediyorum. Peygamber Efendimizin "hayra vesile olan onu yapmış gibi ecir alır" müjdesi çerçevesinde herkesin bu güzelliğe katkısını bekliyoruz.DediMisafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kaymakam Kendüzler'den Spor Kulübünü Ziyaret...
Hakkari'nin Yüksekova Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ramazan Kendüzler, Yüksekova Belediyespor kulübünü...

Haberi Oku