31 NUMARALI REKLAM ALANI
Erdoğan'dan Davutoğlu'na: Ne varsa ortaya döksün
 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti’den ayrılarak yeni partiler kurmaya hazırlanan Ahmet Davutoğlu ve Ali Babacan hakkında “Bunları geçmişte yaşadık. Partimizden grup kuracak şekilde ayrılıp ondan sonra esamesi okunmayanlar çıktı. CHP’nin içinde sığıntı durumuna düşenler oldu. Bizim bunlar şu anda derdimiz değil” dedi.

Erdoğan, Ankara’da düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı törenleri sonrasında yaptığı açıklamada isim vermeden Ahmet Davutoğlu’nun terörle mücadele konusunda “7 Haziran-1 Kasım arasında olanları açıklasam insan yüzüne çıkamazlar” sözlerine de yanıt verdi: “Bu arkadaşlar söyleyecekleri ne varsa söylesinler, lafla herhangi bir tehdit olmaz. Bagajlarında ne varsa ortaya döksünler ki belki biraz daha fayda elde edebilirler. AK Parti çalışmalarını en güzel şeklide, ülke yatırımı ve insan yatırımı en güzel şekilde yapıyor. Eşşek ölür kalır semeri, insan ölür kalır eseri.”

‘İDAMI ONAYLARIM, HİÇ  DÜŞÜNMEM’

Emine Bulut cinayetiyle ilgili soruyu da yanıtlayan Erdoğan, idam konusundaki düşüncesini yineledi: “Parlamentomuz bu konuyla ilgili kalkar da idam konusunda kararını verirse, ben bunu onaylarım. Hiç düşünmem. Ve bu konuda vicdanım rahat. Çünkü yavrusunun gözleri önünde öldürülen bir annenin hakkı ağırlaştırılmış müebbetle ödenmez.”   / Duvar

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Türkiye-İran sınırında 4.6 Deprem, Yüksekova'da...
Türkiye-İran sınırında 4.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi! Yüksekova'da da hissedildi.

Haberi Oku