Güncel:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
Bahçeli ve Akşener TBMM açılışında yok
 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, rahatsızlığı sebebiyle TBMM’nin açılış törenine katılamayacak. Dün hastaneden taburcu edilen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener de istirahatte olduğu için açılışta yer almayacak.

Bahçeli’nin açılışa katılamayacağını MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın duyurdu. Yalçın yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Malum olduğu üzere, geçtiğimiz günlerde üst solunum yolları enfeksiyonu dolayısıyla rahatsızlık geçiren Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli; hastanede kısa süreli bir tedavi görmüş, daha sonra da evinde istirahate çekilmiştir.

TBMM’nin açılışı dolayısıyla meydana gelecek hareketlilik ve siyasetin yoğun gündemi dolayısıyla hastalığının nekahat döneminde yaşayabileceği öngörülen aşırı yorgunluktan uzak kalması gerektiği değerlendirilen Sayın Devlet Bahçeli’nin istirahatleri, doktorlarının tavsiyesi üzerine birkaç gün daha uzatılmıştır.

Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, bu sebeple yeni yasama yılının başlaması dolayısıyla TBMM’de gerçekleşecek etkinliklere katılamayacaktır. Bununla beraber, Sayın Genel Başkanımız hızla iyileşmekte, kendilerinin sağlık durumu iyiye gitmektedir. Kamuoyuna ve camiamıza saygıyla duyurulur.”

AKŞENER DE YOK

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener de Meclis’in açılış etkinliklerinde yer alamayacak. İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, basın mensuplarına bilgi verdi. İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, 27 Eylül Cuma günü yüksek ateş ve mide bulantısı şikayetiyle hastanede tedavi altına alınan ve dün taburcu edilen Akşener’in Meclis’te düzenlenecek açılışa katılamayacağını söylemişti.  / Duvar

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Yüksekova..! Covit-19’a Karşı Taksici'den...
Yüksekova ilçesinde taksicilik yapan Cafer Atalay, şoför bölmesini korona virüs riskine karşı şeffaf...

Haberi Oku