Güncel:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
BBP'ye mesaj; Cumhur ittifakı'nda iki parti var

Erdoğan konuşması sırasında alanda kendisinden talepte bulunan bir gruba kızarak, “Bak kardeşim biz KİT’lere filan hepsine kadrolarını verdik, bizden bir şey beklemeyin. Şu toplantıyı da provoke etmeyin. Alışılmış bir siyasetçi değilim, toplantımızı provoke etmeyelim” diyerek tepki gösterdi.

BBP’YE YÜKLENDİ

Öte yandan meyve ve sebzelerin fiyatını bir kez daha gündemine alan Erdoğan, “Gerekirse tanzim satışları belediye eliyle kurarız ve ucuza satış yaparız” diye konuştu.

Erdoğan’ın cuma namazının ardından Sivas Valiliği’ni ziyaret etmesi, sonra da seçimin ilk mitingini tarihi kent meydanında gerçekleştiriyor.

Erdoğan isim vermeden BBP’ye yüklenerek bu partiyi, “Muhsin Yazıcıoğlu’nu istismar etmek”le ve Sivas’ta belediyeyi almak için AK Parti’nin adayını çekeceğini iddia etmekle suçladı. “Cumhur İttifakı’nda sadece AK Parti ve MHP var” diyen Erdoğan, “Benimle orada burada çekilmiş fotoğrafları gösteriyorlarmış aldanmayın… Muhsin kardeşimin istismar edilmesine de tahammül edemiyorum. Birileri çıkıyor, Muhsin kardeşimin arkasından Sivas’ta belediyeyi alma gibi bir gayret içerisine giriyor. Nuri Demirağ Havalimanı’ndan tutun da iki üniversitesine kadar Sivas’a verilmemiş hizmetleri veren bir AK Parti hükümeti var.”

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Davutoğlu işaret etmişti: 7 Haziran - 1 Kasım...
Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu 'terör defterleri açılırsa' diye işaret etmişti. Peki 7 Haziran-1 Kasım...

Haberi Oku