31 NUMARALI REKLAM ALANI
Şampiyon adaylarına üniversiteden ziyaret
 Hakkari Üniversitesi yönetim kadrosu, günlerdir rafting antrenmanlarını Zap vadisi Üzümcü köyünde sürdüren Cilo Rafting Takımı çalışmalarını yerinde izledi.

Hakkari Üniversitesi  Genel Sekreteri Kerim Akar, öncülüğünde daire başkanları ve şube müdürlerinden oluşan heyet Rafting takımının çalışmalarını yerinde izleyerek sporcularla sohbet edip başarılar dilediler.

Üzümcü köyü Kanireş mevkiinde devam eden antrenmalar esnasında sporcularla öğlen yemeğinde takımla bir araya gelen yöneticiler, sporcularla sohbet edip başarılar dilediler. Üniversite olarak spora ve sporcuya desteklerinin devam edeceğini ifade ettiler.

Hakkari sporunun geliştirilmesi yolunda atılan her adımı desteklediklerini dile getiren Genel Sekreter Kerim Akar, Cilo Rafting Takımına çalışmalarında destek verdiklerini  ifade ederek başarılar dilediler.

Cilo Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Derneği bünyesindeki “Cilo Rafting Takımı” Zap Nehrinde çalışmalarına ağırlık verdi. 12 - 16 Eylül 2018 tarihler arasında Van’nın Çatak ilçesinde yapılacak olan Türkiye Rafting Şampiyonasına katılmak için antrenmanlarını sürdürdükleri belirtildi.

Şampiyona hazırlıkları sürdüren Cilo Rafting Takımı, antrenmanların yapıldığı Üzümcü köyü Kanireş mevkiine pikniğe gelen halkın ve köy halkının da ilgi odağı haline geldiler.

Cilo Rafting Takımı, Kulüp Başkanı Hacı Tansu, ziyaret ile ilgili memnuniyetlerini dile getirerek. Cilo Rafting Takımı olarak Hakkari Üniversitesi yönetim kadrosunun ziyaretlerinden dolayı memnun olduklarını söyledi.

Tansu,” İlimizin ilk ve tek rafting takımı, Cilo Rafting Takımı olarak Gençlik Spor Bakanlığı ve Rafting Federasyonu tarafından düzenlenecek olan R4 TürkiyeRafting Şampiyonasına, ilimizi temsilen katılacağız. Bu bağlamda çalışmalarımıza Zap Nehrinde sürdürmeye devam ediyoruz.

alışmalarımızı yürüttüğümüz yerde halkımızdan, idarecilerimizden ziyaretlerini ve desteklerini bekliyoruz.

Bütün bu emeklerimize katkıları olan kurum, kuruluş ve şahıslara şükranlarımızı sunuyoruz. İlimize katmaya çalıştığımız bu alanda bizlere destek veren kurum, kurulu ve şahısları yakın zamanda halkımızla paylaşacağız” dedi. Hakkarihabertv.com

img_20180903_141935.jpgimg_20180903_142010.jpgimg_20180903_132329.jpg

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Antrenör genç futbolcuları dövdü, sosyal...
Amatör küme ekiplerinden Kayseri Meysuspor'un antrenörü Halil Kurt soyunma odasında genç futbolcuları dövdü....

Haberi Oku