31 NUMARALI REKLAM ALANI
5 Yıldızlı Double Tree By Hilton İçin İmzalar Atıldı
METİN TEK - YÜKSEKOVA GÜNCEL

Yüksekova ilçesinin İpekyolu üzerinde yapımına başlayan Double Tree By Hilton’un imza töreni resmen gerçekleştirildi.


İlçe’nin İpekyolu üzerinde bulunan Cihan Mobilya’da bir araya gelen katılımcılar, ilçe’de yapımına başlayan 5 yıldızlı Double Tree By Hilton için imzalar atıldı.


Cihan Mobilya’da yapılan Double Tree By Hilton’un imza törenine, Yüksekova Kaymakamı ve Yüksekova Belediye Başkan Vekili Osman Doğramacı, Yüksekova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Abdurrahman Pınar, Yüksekova Esnaf Odası Başkanı Vedat Çoğaç, Hilton Worldwide temsilcisi Tuğrul Temel, İş adamı H.Teoman Zeydan, iş adamları, esnaf ve vatandaşlar katıldı.


Törende ilk olarak konuşan Cihan Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Seyfettin Karay, ‘’Yüksekova'ya bir marka kazandırma düşüncesi kapsamında Hilton ile işbirliği içerisine  olduklarını dile getirerek,’’Bugün dünyanın en büyük otel zincirlerinden Double Tree By Hilton'u Yüksekova'ya getirmenin gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz ve Bu önemli yatırım ile şehrimizi bir dünya markası ve kalitesiyle buluşturuyoruz" İfadelerini kullandı.


Karşılıklı atılan imzalardan sonra konuşan, Yüksekova Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Osman Doğramacı da ,"İnşallah Hilton'un DoubleTree konseptiyle beraber Yüksekova bir farklı güzelliğe geçmiş olacak. İnşaatı bu yıl bitip seneye de faaliyete geçecek. Faaliyete geçme süresince inşallah biz de boş durmayacağız. İş adamlarımızla beraber Yüksekova'da farklı alanlarda farklı girişimlere başlayacağız. Bu saatten sonra Yüksekova için her şey bambaşka olacak. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" Dedi.


Katılımcılara verilen yemekten sonra program sona erdi.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Sağlık Bakanı Koca: “Şu ana kadar korona...
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Hem Bakanlığımız hem Bilim Kurulunun önerileri, hem bu anlamdaki yetkin...

Haberi Oku