Başkan Çoğaç: Mübarek Ramazan Ayınız Kutlu Olsun

Yüksekova Esnaf Ve Sanatkarlar Odası başkanı Vedat Çoğaç, Yüksekovalıların Mübarek Ramazanı kutlayarak, mesaj yayınladı.

Başkan Çoğaç: Mübarek Ramazan Ayınız Kutlu Olsun
METİN TEK - YÜKSEKOVA GÜNCEL

Yüksekova Esnaf Ve Sanatkarlar Odası başkanı Vedat Çoğaç, Tüm Yüksekovalıların Mübarek Ramazan ayını kutlayarak, mesaj yayınladı.

BAŞKAN ÇOĞAÇ’IN MESAJI ŞÖYLE:

‘’Corona virüs salgının büyük tahribatlara yol açtığı bu sıkıntılı süreçte Ramazan ayına giriyoruz.

Bu mübarek aya erişmek, Yüce Rabbimizin bizlere çok özel bir nimeti ve günahlardan arınarak yeni bir hayata başlangıç yapmamız için müstesna bir fırsatıdır.

Kendimizi gözden geçirme fırsatı yakaladığımız, ruhumuzu ve bedenimizi terbiye edeceğimiz, rahmet ve mağfiret ayı olan Ramazan ayında; iki olanın birisini, bütün olanın yarısını vermeyi, gülümsemenin sadaka olduğunu, güçsüze yardım etmeyi, kimsesize el uzatıp sahip çıkmayı, görmeyenin gözü, tutamayanın eli, konuşamayanın dili olmayı ve her şeyden önemlisi sevgi, hoşgörü, şefkat, iyilik dolu ve merhametli olmayı öğreneceğiz. 

Özellikle bu zorlu süreçte evlerinden çıkamayan büyüklerimize, yakınlarımızdaki tüm muhtaçlara ve ihtiyaç sahipleri ailelerimize destek olabileceğimiz dileğiyle, Mübarek Ramazan Ayınız kutlu Olsun.’’İfadelerini kullandı

Güncelleme Tarihi: 23 Nisan 2020, 23:37

Metin Tek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER