31 NUMARALI REKLAM ALANI
Başkan Çoğaç'tan Örnek Davranış
METİN TEK - YÜKSEKOVA GÜNCEL

Yüksekova ilçesinin Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanı Vedat Çoğaç  ‘’Dolapta değil askıda olsun’’ adı altında kampanya başlattı.İlçenin Esnaf ve Sanatkar Odası başkanı Vedat Çoğaç, Çarşı merkezinde bulunan İhsaniye Camisinin dışardaki duvarına askılar asarak Ramazan ayında muhtaç olan insanların bayramları eksik kalmasın diye ‘’Dolapta değil askıda olsun’’ kampanyasını başlattı.


Merkez Cami olan İhsaniye camisine askılar asan Başkan Çoğaç, muhtaç insanları sevindirmek adına, evlerde biriken elbiselerin atılması yerine gelip bu askılara asılmasını belirtti.


Oda Başkanı Vedat Çoğaç; Biz bölge halkı olarak her zaman duyarlığımızı korumuşuz bundan sonrada da yapcağız. Bu bayram herkesi sevindirmek için  ‘’Dolapta değil Askıda olsun’’ kampanyamızı başlattık. Umut ediyoruz ki vatandaşlarımızda bizim bu sesimize kulak verip dolapta boş duran elbiselerini getirip, bizim burda askılarımıza asarlar. ve böylece askılarımıza asılan elbiseleri ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız alır' şeklinde konuştu.Oda Başkanı Çoğaç, 'kısa bir süre sonra yeni bir kampanya başlatacağını belirterek; bundan sonraki kampanyamız 'Askıda Ekmek Var' adı altında bir çalışma başlatacağız, vatandaşlarımızın özellikle fırıncı esnaflarımızın desteklerini isteyeceğiz' dedi.


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Nawdiyan 4 ay önce

Vedat başkana tebrik ediyorum Çok güzel bir proje

Yüksekova'da Tüm Çocuklara Umut Olacak
Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde ikamet eden Özlem Sakar, büyük bir başarı ile ABD tarafından az sayıda...

Haberi Oku