Hakkari’de ‘Levent Börek’ Şubesi Açıldı

Hakkari’de ‘Levent Börek’ Şubesi Açıldı

YÜKSEKOVA GÜNCEL - HAKKARİ

Adana'nın meşhur börekçisi Levent Börek Hakkari Şubesi görkemli bir törenle hizmete açıldı.

1968 yılında açılan Adana  Merkezli ‘Benzeri Değil Orjinali’ sloganı ile bir çok ilde faaliyet veren Levent Börek 118. Şubesini Hakkari’de açtı.

Hakkarili Girişimciler İsa Kavak İle Fehmi Temel’in girişimleri Bulak Mahallesi Fidan Hanım Caddesi üzerinde Ümit Petrol bitişiğindeki adresinde açılan Levent Böreğin açılışına Hakkari Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Servet Taş, Hakkari Defterdarı Mehmet Ar, Banka müdürleri, kurum amirleri, HATSO Sekreteri Fikret Keskin, Hakkari Esnaf Odası Başkanı İsmail Akboğa, İşadamları Kemal Ölmez, Sinan Ümit, Banka Müdürleri, sivil toplum örgütü temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılışta kısa bir açıklama yapan Hakkari Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Servet Taş, Hakkari’de Levent Börek isimli işyerinin açılmasından büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

Taş, “Bugün İsa Kavak ve Fehmi Temel kardeşlerimize ait işletme sektöründe işyerimizin açılışnı yapmak üzere toplanmış bulunmaktayız. Bildiğiniz gibi pandemi sürecinde açılan her işyeri bize umut oldu. Hakkari’de çok ciddi bir işsizlik var. Bu anlamda değerli kardeşlerimizi kutluyorum. 5 kişi istihdam edilecek. Bu güzel duygular ile başarılar diliyoruz. Hayırlı olsun” dedi.

Levent Börek Hakkari Şubesi işletmecileri İsa Kavak ve Fehmi Temel işyerinin açılışına katılan herkese teşekkür ettiler.

Öncelikli ilkelerinin hijyen ve sağlık olduğunu belirten Kavak ve Temel, börekte kalite, hizmet, güven ve lezzeti bir arada olduğunu belirterek, “Levent Börek Hakkari Şubesinde birbirinden lezzetli peynirli, pastırmalı, ıspanaklı, zeytinli, kıymalı ve çikolatalı börek çeşitlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca çay ve kahve çeşitlerimizde mevcuttur. Sütlü ve şerbetli tatlılarımızda menümüzde yer alıyor. Tüm Hakkarilileri bu lezzetleri tatmaya bekliyoruz” ifadelerini kullandılar.

Paket Servisin yapıldığı Levent Börek’te Yemek Sepeti ve Getir Hizmeti de yakında başlayacak

Adres: Bulak Mahallesi Fidan Hanım Caddesi Ümit Petrol yanı

Alo Paket: 0432 211 64 64

Metin Tek

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER