31 NUMARALI REKLAM ALANI
Hakkari’den Başkale İlçesine Tekerlekli Sandalye Desteği
METİN TEK - YÜKSEKOVA GÜNCEL

Hakkari’de yıllardır hizmet veren Hakkari Gençlik ve Engelliler Derneği her hafta olduğu gibi aileleri sevindirirken, bu hafta da Van’ın Başkale ilçesine giderek, İlçede yaşayan Ramazan Tolay bedensel engelli çocuğa tekerlekli sandalye hediye ederek gönül köprüsü oluşturdular.

Hakkari Gençlik ve Engelliler Derneği başkanı Yavuz Aydoğdu ve yönetimi bünyesinde süren çalışmalar, derneğinin gönül insanlarının öncüğünde bu seferki durağı Van’ın Başkale ilçesi oldu.

Başkale ilçesinde Özel Elbak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezinde bedensel alanında eğitim gören Ramazan Tolay ögrenciyi yerinde ziyaret eden Hakkari Gençlik ve Engelliler Derneği yönetimi ‘’Çocuklar mutlu olsun’’ adı altında tekerlekli sandalye desteğinde bulunarak sevindirdiler.

Hakkari Gençlik ve Engelliler Derneğine teşekkür eden Özel Elbak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Yunus Emre; ‘‘Bizleri ziyaret edip böyle anlamlı bir destekte bulunan ve engelli öğrencimizi sevindiren dernek yönetimine ve eğitimcisine teşekkür ederim.’’ ifadelerini kullandı.

Hakkari Gençlik ve Engelliler Derneğini eğitmeni Ramazan Erol ise; ‘‘Coğrafya tanımaksızın engelli bireylerin sesi olmaya devam edeceklerini ve her türlü yardımı sağlayacaklarını’’ belirtti.


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Hakkari Barosu; Eşbaşkanlar Derhal Serbest...
Hakkari Barosu önceki gün gözaltına alınan ve tutuklanarak cezaevine gönderilen Hakkari ve Yüksekova Eşbaşkanları...

Haberi Oku