31 NUMARALI REKLAM ALANI
Kaymakam Doğramacı ''10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'' Nedeniyle Mesaj Yayınladı
METİN TEK - YÜKSEKOVA GÜNCEL

Yüksekova Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Osman Doğramacı ''10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'' Nedeniyle Mesaj Yayımladı.

KAYMAKAM OSMAN DOĞRAMACI'NIN MESAJI ŞÖYLE,''Çağımızın en dinamik mesleklerinden olan gazetecilik, kamuoyunun bilgilendirilmesi, ülkede ve dünyada yaşanan gelişmelerden insanların haberdar edilmesi ve bilgi akışının objektif bir şekilde sağlanarak, demokrasinin güçlenmesi ve gelişmesine katkıda bulunması açısından önemli bir misyon üstlenmiştir. Bu zorlu görevi yerine getirmek için günün her saatinde fedakarlık ve sorumlulukla görevlerini icra eden gazetecilerimizin, halkı bilgilendirmek adına verdiği mücadele her türlü takdirin üzerindedir. 
Doğru ve güvenilir haber yapma, objektif olma, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde barındırarak kamuoyunun aydınlatılmasını sağlayan; ilçemizin de kalkınmasında, tanıtılmasında, sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda gelişmesinde çok önemli katkıları olan ve gecesini gündüzüne katan bütün gazeteci ve medya mensuplarının "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü"nü kutlarım” dedi
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Yüksekova'da Trafik Kazası: 1 Yaralı
Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.

Haberi Oku