31 NUMARALI REKLAM ALANI
Yüksekova Belediyesinden Karla Mücadele Çalışması
METİN TEK - YÜKSEKOVA GÜNCEL

Yüksekova Belediyesi Kar temizleme ve yol açma çalışmaları için seferber oldu.

Yüksekova Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı, Karla Mücadele ekipleri ilçede dün etkisini sürdüren kar yağışı ve tipi ile birlikte kapanan cadde ve sokakların açılması için seferber oldular.


Vatandaşların mağdur olmamaları, ulaşımlarını rahat bir şekilde sağlamaları için gece gündüz çalışmaların yapılacağı ve söz konusu caddeler,  sokaklar ulaşıma açıldıktan sonra program dahilinde çalışmaların eş zamanlı olarak aralıksız bir şekilde devam edeceği belirtildi.


Yapılan çalışma ile ilgili kısa bir açıklama yapan Yüksekova Belediyesi Fen İşleri Müdürü Erol Zirek, "Bilindiği üzere ilçemizde dün başlayan ve akşam saatlerinde etkisini sürdüren Kar Yağışı ve Tipi ile birlikte yollarımız kapandı. Biran önce yollarımızı açılması ve ilçe genelinde karla mücadele  çalışmalarımızı yürütmek için, Kaymakam ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Osman Doğramacı'nın talimatları doğrultusunda ekiplerimiz seferber olmuş durumda. Söz konusu çalışmada ekiplerimizle birlikte azami gayreti gösteriyoruz ve ilçede yaşanan mağduriyeti bitirene kadar çalışmalarımıza devam edeceğiz. Ayrıca Vatandaşlarımızın bu konuda gereken desteği ve sabrı göstermelerini bekliyoruz" dedi.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Sağlık Bakanı Koca: “Şu ana kadar korona...
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Hem Bakanlığımız hem Bilim Kurulunun önerileri, hem bu anlamdaki yetkin...

Haberi Oku