31 NUMARALI REKLAM ALANI
Yüksekova Bilim özel Öğretim Kursu Başarılar Diliyor
METİN TEK - YÜKSEKOVA GÜNCEL

Yüksekova ilçesinde eğitimde başarı gösteren Yüksekova Bilim özel öğretim kursu, yeni eğitim ve öğretimde tüm öğrencilere başarılar diledi.

 Yüksekova Bilim özel Öğretim Kursu - Behçet Özdil:

''Yüksekova’nın Lider ve güçlü eğitim kurumu olan Yüksekova Bilim özel öğretim kursu öğrencilerine başarılı bir gelecek hazırlamak isteyen ayrıcalıklı bir kurumdur. Fiziki ve sosyal imkanları, deneyimli kadrosu ile kaliteli eğitim verebilmek için her türlü ayrıntının düşünüldüğü bir kurumdur. Güçlü ders desteği, özel sınıfları, sayısız test ve deneme sınavı, veli danışmanları, sosyal ve kültürel aktivitelerle yetiştirdiği nesillere başarılı bir gelecek sunar. 21.Y.Y’ın eğitim modeli olan 3D – 3B eğitim modeli ile yani değer, düşünce duygu eğitimi, bilinç, beceri ve benlik eğitimi ile eğitim alanında farklılık ortaya koyan erdemli, ilkeli bireyleri seçkin kadrosu ile yetiştiren bir kurumdur. Öğrencilerimizle dün birlikte hayal ettiğimiz gibi,hedef, plan ve teknikle bugün birlikte yürüyeceğiz. Öğrencimizin başarısını ilke edinecek yarın başarıyı birlikte yakalayacağız. İfadelerini kullandı.''

Hakkkari bölgesinde eğitimde üstün başarı gösteren Yüksekova Bilim Özel Öğretim Kursu, yeni eğitim ve öğretim yılında tüm öğrencilerini bekliyor.

ADRES: KIŞLA MAH, KIŞLA CAD, ESKİ ASKERLİK ŞUBESİ YANI - DUMAN APT, KAT-2 - YÜKSEKOVA/HAKKARİ
İLETİŞİM: 0553 - 885 - 10 - 56 0553 - 765 - 19 - 90
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Aile Destek Merkezi Binasının Giriş Çatısı...
Hakkari'nin Yüksekova ilçesindeki aile destek merkezi binasının giriş bölümünün çatısı kar nedeniyle...

Haberi Oku