31 NUMARALI REKLAM ALANI
Yüksekova Doğa Tutkunları Survivor Tadını Yaşadılar
METİN TEK - YÜKSEKOVA GÜNCEL

Yüksekova Doğa tutkunları derecik ilçesinin doğa alanlarını gezerek Survivor tadını yaşadılar.


Derecik ilçesinin doğa harikasını ziyaretçilere tanıtmak için, Yüksekova doğa tutkunları kulüp başkanı Kahraman Aytan, Yüksekova ilçesinde ve dışarıdan gelen misafirlerle beraber , derecik ilçesinde zorlu dağları, gürür gürür akan Şelalari, engebeli yolları,doğal yaşam alanlarını gezerek adeta Survivor'ı yaşadılar.


Yüksekova doğa tutkunları her hafta olduğu gibi bu hafta’da Derecik ilçesinde doğa güzellikleri ve zorlu yaşamı, Yüksekova ilçesinde görev yapan doktorlara ve şehir dışından gelen doktorlara Survivor tadında tanıttı.


Bölge’de saklı güzellikleri gören Doktorlar hayran kalarak, zorlu yürüyüşlerini Survivor tadında yaşadıklarını belirterek herkesin bu güzellikleri görmesini istediler.


Bölgeyi karış karış gezen Yüksekova Doğa Tutkunları kulüp başkanı Kahraman Aytan ise; Bugün Farklı bişi yaparak zorlu yolları,zorlu dağları,zorlu şelalelerini, zorlu yaşam alanlarına giderek,bize eşlik eden Yüksekova ilçesinde görev yapan doktorlar ve dışarıdan gelen doktorlarla beraber bunları yaşayarak adeta Survivor'ı canlandırdık.Amacımız Bölgenin tüm güzelliklerini keşfetmek ve tüm dünyaya bu güzellikleri tanıtmaktır. İnşallah bizde bunu başarırız. Bize eşlik eden tüm arkadaşlarımıza da teşekkür ederim. Bu doğa sevdamız her keçen gün daha fazla olup tüm doğa severlerini bekleriz. Şimdiden herkese teşekkür ederiz. İfadelerini kullandı.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Yüksekova'da Tüm Çocuklara Umut Olacak
Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde ikamet eden Özlem Sakar, büyük bir başarı ile ABD tarafından az sayıda...

Haberi Oku