31 NUMARALI REKLAM ALANI
Yüksekova Güncel Muhabiri Tek'e Plaket
ROJHAT YİĞİT - YÜKSEKOVA GÜNCEL

Yüksekova Güncel ve İhlas Haber Ajansı (İHA) muhabirliği yapan Metin Tek'e, başarılı haberciliğinden dolayı plaket verildi.

İlçede doğru, tarafsız ve objektif haber yapan İhlas Haber Ajansı Temsilcisi muhabiri ve web haber sitesi olan Yüksekova Güncel'in genel yayın yönetmeliğini yapan Metin Tek'e, Hakkari Gençlik ve Engelliler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Aydoğdu tarafından plaket takdim edildi.

Gazeteci Tek’e Plaket veren, Hakkari Gençlik ve Engelliler Derneği yönetim kurulu başkanı Yavuz Aydoğdu; Hakkari Yüksekova ilçemizin İhlas Haber Ajansı ve Yüksekova Güncel muhabiri Metin Tek’e, Hakkari’mizin sesi olan gönlü bizde olan yapmış olduğu Objektif, Tarafsız engelli kardeşlerimizin sesine ses katan, rengine renk katan gönüllük esasıyla yaptığı haberlerden dolayı kendisine teşekkür ederim. Hakkari ilimizin bütün engellerine yaptığı pozitif habercilik anlayışından dolayı bir kez daha, Hakkari’den bütün Türkiye’ye sesimizi duyurabiliyoruz ve kendimizi bütün haber sayfalarında bulabiliyoruz. Hakkari Genlik ve yönetim kurulu adına kendilerine teşekkür eder, kalbi şükranlarımız sunuyoruz. İnşallah bu plaket daha da güzel plaketlere vesile olacaktır. Dedi.


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Izzettin metin 5 ay önce

Metin kardeşim basarilarinizin devamini dilerim ilkeli ve tarafsız bir muhabir arkadaşımızsiniz üstün başarılar devamini dilerim

Misafir Avatar
Gewer-esnaf 5 ay önce

Slm bu yakışıklı ve çalışkan başkan geverede lazımdır onun için hep takip ediyorum çok başarılı bir gençtir seni geçerse belediye başkanı veya millet vekili olarak görmek istiyoruz değerli başkan çok teşekkür ederiz sana saygılar

Başkan Çoğaç'tan Sular Altında Kalan Esnafa...
Yüksekova Esnaf Ve Sanatkarlar Odası başkanı Vedat Çoğaç, Yüksekova İlçesinde geçtiğimiz günlerde...

Haberi Oku