31 NUMARALI REKLAM ALANI
Yüksekova’da Proje Tanıtım Toplantısı
METİN TEK - YÜKSEKOVA GÜNCEL

Yüksekova İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından Selahaddin Eyyubi Kültür Merkezi konferans salonunda 13. Etap Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Projesi bilgilendirme ve tanıtım toplantısı yapıldı.


İlçenin Kültür merkezi konferans salonunda düzenlenen proje tanıtım toplantısında konuşan İl Tarım ve orman müdürü Vahap Şimşek; Yüksekova’nın toprak yapısı ve ekolojisi ile bir tarım ve hayvancılık kenti olduğunu, 30 Eylül 2019 ‘a kadar sürecek olan 13.etap proje desteklerinde yüzde 50 hibe ile yani yarısı sizden yarısı bizden sloganıyla tüm üreticilerimizi,çiftçilerimizi ve yatırımcılarımızı bu desteklerden ve fırsatlardan istifade etmeye davet ediyoruz.Dedi.


Proje tanıtım toplantısına Hakkari İl Tarım ve orman müdürü Vahap Şimşek,Kırsal Kalkınma ve örgütlenme şube müdürü Çetin Duran, Koordinasyon ve tarımsal veriler şube müdürü İsmail Tunç, Yüksekova İlçe müdürü Mehmet Emin Yiğit, Şemdinli Belediye Başkanı Tahir Saklı , Üretici Birlikleri temsilcileri,kooperatif başkanları, tarım danışmanları, merkez ve köy muhtarları ve çiftçiler katıldı.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Aile Destek Merkezi Binasının Giriş Çatısı...
Hakkari'nin Yüksekova ilçesindeki aile destek merkezi binasının giriş bölümünün çatısı kar nedeniyle...

Haberi Oku