31 NUMARALI REKLAM ALANI
METİN TEK - YÜKSEKOVA GÜNCEL

Yüksekova ilçesinde yolların asfaltlanması için altyapı çalışmaları başlatıldı.Yüksekova Belediyesinin ve Hakkari Valiliğinin girişimleri sonucu Karayolları Bölge Müdürlüğünün destekleriyle sıcak asfalt (BSK) çalışmalarının başlaması için zemin hazırlama çalışmaları başlatıldı.


Başlatılan çalışmayı yerinde takip eden Yüksekova Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Osman Doğramacı, Yüksekova'nın yollarının ilçenin en önemli sorunlarından biri olduğunu söyledi.Altyapı ile ilgili çalışmalar bittikten sonra yollarla ilgili sıkıntıları daha net gördüklerini ifade eden Doğramacı, "İnşallah bütün kurumlarımızla, Karayolları Genel Müdürlüğümüzle ve valiliğimizin bizlere verdiği destekle çalışmaya başlıyoruz. Eğer iklim şartları da el verirse, kar yağmadan yollarımızla ilgili ciddi bir çalışma başlatacağız. Cengiz Topel Caddesi'nde daha önce planlanmış olan projemizi hayata geçirmeye gayret edeceğiz. Biz bu mevsimin sonuna gelmiş durumundayız. Yollarımız inşallah her halükarda daha güzel bir şekilde yapılacak. Yüksekovalıların içleri bu konuda müsterih olsun. İnşallah çok yakın zamanda bu çamurdan ve sıkıntılı görüntüden kurtulacağız” dedi.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Havin 8 ay önce

Doğal gaz ne zaman gelecek hakkariden önce dogalgazin buraya gelmesi gerekirken ilk once hakkariye gitti buranin nüfusu bile hakkariden cokken hala ilce statüsündeyiz daha ne kadar haksizlik olacsk

Bakan Pakdemirli Haberimize Sessiz Kalmadı:...
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde bataklığa saplanan ineğinin başından...

Haberi Oku